درباره ما

به کانون تبلیغاتی دایره سبز خوش آمدید

تاریخچه ما :

شرکت طراحان دایره سبز در سال ۱۳۸۵ با هدف طراحی های خلاق و نو در زمینه تبلیغات تشکیل و پس از ۸ سال فعالیت در زمینه طراحی بصورت علمی جهت گسترش فعالیت های خود در این زمینه اقدام به تأسیس کانون تبلیغاتی دایره سبز نمود و در مهر ماه سال ۱۳۹۳ موفق به اخذ مجوز فعالیت بعنوان ” کانون تبلیغاتی ” از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره ۱۸/۳۰۸۳/۱۲۰ گردید .

در این مدت کانون دایره سبز مجری انحصاری تبلیغات محیطی در شهر صنعتی البرز بوده و می باشد و در سال ۱۳۹۴ نیز برنده مزایده تابلوهای تبلیغاتی در شهر قزوین گردیده و در این راستا با تیمی مجرب و پویا که ترکیبی از متخصصین بازاریابی و تبلیغات میباشد بر موفقیت هرچه بیشتر مشتریان تلاش می کند . 

ماموریت ما

کانون دایره سبز  خود را یک شرکت تبلیغاتی یا هنری نمی داند ، مأموریت اصلی و بنیادی کانون دایره سبز ارائه ی راه حل های یکپارچه ، مقرون به صرفه و بسیار موثر برای تحقق اهداف مشتریانش در زمینه هایی مانند افزایش فروش ، افزایش سهم بازار ،معرفی محصولات جدید ، توسعه ی برند ، بازاریابی داخلی و توسعه بازار است . 

مأموریت اصلی و بنیادی کانون ، ارائه راه حل های یکپارچه برای تخقق اهداف متقاضیان خود در زمینه هایی مانند راه اندازی و سازماندهی تیم فروش و بازاریابی ، مشاوره بازاریابی و برندینگ ، معرفی محصولات و توسعه بازار ، افزایش سهم بازار و در نهایت فروش و مراحل مرتبط با آن می باشد .

فعالیت های انجام شده در زمینه برگزاری نمایشگاه

کانون تبلیغاتی دایره سبز از سال ۱۳۹۷ با همکاری شرکت توسعه جویان جوان قزوین که عمده سهام شرکت مذکور نیز در اختیار کانون می باشد اقدام به برگزاری نمایشگاه های تخصصی کرده است . در طول فعالیت در زمینه نمایشگاه ها ، برگزاری نمایشگاه های موفقی نظیر نمایشگاه بانوان ( ورود آقایان ممنوع ) ، نمایشگاه ورزش ، سلامتی و تناسب اندام و نمایشگاه کودک و نوجوان را می توان ذکر کرد . 
در تجربه قبلی برگزاری نمایشگاه بانوان طبق آمار ارایه شده شرکت نمایشگاه های بین المللی قزوین آمار بازدید کنندگان این نمایشگاه حدود ۱۰۰۰۰ الی ۱۲۰۰۰ نفر در روز بوده است که این عدد نشانگر توانایی این مجموعه در برگزاری هرچه بهتر نمایشگاه های تخصصی می باشد . 

چشم انداز های ما

کانون تبلیغاتی دایره سبز چشم انداز خود را بر پایه ارائه تبلیغات موثر بنا نهاده است تا با این چشم انداز به ارائه راه حل های مناسب برای مشتریانش گام بردارد . 

uni azad logo
jahad daneshgahi logo
hamrahe aval logo

درباره دایره سبز

طراحی شده توسط بخش طراحی سایت کانون تبلیغاتی دایره سبز​